Sayfalar

8 Ocak 2015 Perşembe

Sultangazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Adresi,Nasıl Gidilir.

Sultangazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezine Nasıl Gidilir


Açık Adres: Gazi Cd No:26 Zübeyde Hanım Mahallesi. (75.yıl Mahallesi) Sultangazi 34265 İstanbul/Türkiye 

-Edirne kapı tramway iett durağından 88A İett otobüsüne  binip Şair abay lisesi durağında inip bir kaç sokak yürüyerek ulaşabilirsiniz. 
-Sultangazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezine en yakın durak Şair abay lisesi durağıdır.75. Yıl Mahallesi’nde (Zübeyde Hanım Mahallesi) inşa edilen Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi hizmete açıldı. 8.386 m2 inşaat alanına sahip olan merkezin arsa üretimi Sultangazi Belediyesi tarafından sağlandı. İl Özel İdaresi tarafından yapılan merkez, 97 kişi kapasiteli olarak hizmet vermeye başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde çalışmalarını yürüten merkezde; 49 adet tek kişilik oda, 19 adet çift kişilik oda, aktivite odaları, atölyeler ve spor salonu bulunuyor.
Merkezde ayrıca yaşlıların günübirlik tesislerde misafir edilmesini sağlayacak 6 odalı ilk bakım ünitesi yer alıyor.

e>

 Dua bekler dua ederim...

2 yorum:

  1. http://www.bakiciilan.net / 0532 064 03 31 tamamen ücretsiz google ilanınızın üst sıralarda yer alması ücretsiz olarak bakıcı arayanlara ve bakıcılara ulaşma imkanı. Kategoriler ; bebek bakıcısı ilanları, bebek bakıcısı aranıyor, bebek bakıcısı iş arıyor, çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, dadı, hemşire, refakatçi, ev işlerine yardımcı yatılı ve gündüzlü yerli yabancı personeller. Yüzlerce firmanın binlerce iş arayanın bulunduğu site. http://www.bakiciilan.net / çocuk bakıcısı/ bebek bakıcısı/ hasta bakıcısı/dadı/hemşire arıyorum diyenler…

    YanıtlaSil
  2. yatılı ve gündüzlü yerli yabancı personeller. http://www.nannyturkey.com

    YanıtlaSil